Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gameboy

    csendes tag

    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. A mai napon újratelepítettem a Windows 10-et a gépemre. Ahogy észrevettem az összes illesztőprogramot automatikusan feltelepítette magának a rendszer. Viszont észrevettem hogy a VGA kártyához (GTX970) nem a legfrissebb drivert szedte le. Az lenne a kérdésem hogy ezt a Windows 10 által telepített régebbi drivert szedjem le DDU-val és tegyem fel a legújabb drivert tisztán, vagy egyből telepítsem rá a legújabb NVIDIA drivert a mostani elavultra? Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • gameboy

    csendes tag

    Sziasztok! Az alábbi dologgal kapcsolatban fordulok hozzátok. A gépemen Windows 10 HOME 64bit-es operációs rendszert használok. Arra lettem figyelmes ha a gépen megnyitok valamit pl. az EZ A GÉPET vagy a DOKUMENTUMOKAT vagy pl. a MOZILLA FIREFOXNÁL is észrevettem, hogy a fejléc ami alapból kék színű 5-6 másodpercenként villan egyet és a kék szín helyett fehérre vált majd rögtön vissza kékre.Majd van hogy 5 percig semmi gond majd ismét a kék fejléc 1 másodpercre fehérre vált pl. megnyitott MOZILLA böngészőben majd vissza kékre....Nem egy olyan komoly dolog ez, de szerintetek mi ennek a jelenségnek az oka? Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • gameboy

    csendes tag

    Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék. Az operációs rendszerem WIN10 Home 64bit eredeti verzió ami teljesen naprakész a frissítések terén. A gépemben lévő VGA egy GTX970 amihez eddig egy 1 évvel ezelőtt kiadott drivert használtam, mivel nem mai kártya ezért nem tartottam fontosnak, hogy sűrűen frissítsem a drivert, mivel annyi pluszt nem hoz már ennek a kártyának, valamint ezzel az általam használt driverrel jól működik minden. Viszont múlt héten az történt, hogy a Windows Update a szokásos frissítésekkel együtt letöltött egy kb 4 hónapja kiadott drivert a VGA-hoz amit nem választható frissítésként kínált fel hanem a többi frissítéssel együtt ezt is automatikusan feltelepítette. Ezzel nincs is semmi gond hiszen a Windows csak segíteni próbál hogy minden a lehető legfrissebb legyen a rendszeren. Viszont én nem szeretném ha a Windows Update helyettem intézkedne VGA driver ügyben mivel én szeretném eldönteni, hogy melyik illesztőprogramot akarom használni. Az lenne a kérdésem, hogy van-e arra valami megoldás, hogy megtiltsam a Windows Update-nek, hogy ő töltse le helyettem a VGA drivert? Az általam 1 éve használt driver nekem tökéletesen bevált és nem volt szándékomban lecserélni, viszont a múlt heti Windows frissítéskor nagy meglepetésre helyettem intézkedett a Windows....Lehet ez ellen tenni valamit? Előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák