Új hozzászólás Aktív témák

  • gameboy

    csendes tag

    Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék. Az operációs rendszerem WIN10 Home 64bit eredeti verzió ami teljesen naprakész a frissítések terén. A gépemben lévő VGA egy GTX970 amihez eddig egy 1 évvel ezelőtt kiadott drivert használtam, mivel nem mai kártya ezért nem tartottam fontosnak, hogy sűrűen frissítsem a drivert, mivel annyi pluszt nem hoz már ennek a kártyának, valamint ezzel az általam használt driverrel jól működik minden. Viszont múlt héten az történt, hogy a Windows Update a szokásos frissítésekkel együtt letöltött egy kb 4 hónapja kiadott drivert a VGA-hoz amit nem választható frissítésként kínált fel hanem a többi frissítéssel együtt ezt is automatikusan feltelepítette. Ezzel nincs is semmi gond hiszen a Windows csak segíteni próbál hogy minden a lehető legfrissebb legyen a rendszeren. Viszont én nem szeretném ha a Windows Update helyettem intézkedne VGA driver ügyben mivel én szeretném eldönteni, hogy melyik illesztőprogramot akarom használni. Az lenne a kérdésem, hogy van-e arra valami megoldás, hogy megtiltsam a Windows Update-nek, hogy ő töltse le helyettem a VGA drivert? Az általam 1 éve használt driver nekem tökéletesen bevált és nem volt szándékomban lecserélni, viszont a múlt heti Windows frissítéskor nagy meglepetésre helyettem intézkedett a Windows....Lehet ez ellen tenni valamit? Előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák