Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz vlevi #978 üzenetére

    Ja, lehet AG hiánya lesz az egyik fő bűn, de az teljesítményproblémákra hivatkozva vette ki az MS, persze a 7-esen meg megy ennyiről, szal ezt a részt nem tudom...
    Minialkalmazások...azt viszont már biztonsági problémákra hivatkozva vették ki, ami helytállóbb és vsz 10-esbe se fogják visszatenni, ott vannak helyette az appok. Annó a 8-at is ezzel hirdették, h helyettük ott az appok. Persze egy 8GadgetPack-ot fetenni is kb. 2 perc, jó Win10-re is, szal ez se akkora hiány és talán jobb is, mert van benne 55 db, a Win7 gyári 10 minialkalmazásához képest.
    Másik fó bűn a kinézet lesz, ha nem fog 9X %-ban a 7-esre hajazni, akkor megint lehurrogják... :DDD Bár talán mégse, mert elnézve a mostani 8-asra hajazó 10 TP verziót, azért nem rossza a kinézete, szerintem...
    Powergombos probléma okát nem tudom, fő topikjába kérdezz rá, esetleg Fast Startup-nak lehet köze hozzá, passz, nem mkinél jelentkezik.
    Azért ez a W10 TP még erősen béta állapotú, ilyen hibákat jó, h generál....ami nálad, az nálam speciel nem jön elő, nálam annyi a gond, h bizonyos programokat hiába zárok be, leállításkor kidobja, h nincsenek bezárva és eddig nem is állítja le a gépet, amíg manuálisan rá nem bökök, h csinálja...korábbi Windows-oknál is előfordul ilyen, de azok automatikusan be is zárják őket.

    (#980) karak_22: ez van... :) De ilyenkor persze mindig az a hülye, az az MS bérenc, MS fayboy, aki szánt rá egy kis időt és sikerült simán megszoknia és még le is meri írni....
    Érdekes az Ubi, mert elsőre nekem se jött be a Unity, igaz szántam rá vagy fél órát....aztán másodjára megtúrva, már rájötten, h nem is olyan rossz ez, sőt. De hasonló volt a GNOME is. Először OpenSUSE-n nem tetszett, de most Fedora 20-nál próbálgatva, már kifejezetten bejön, igaz nem ez a 2 a fő kedvencem, mármint Windows-t nem cserélném le miattuk, v inkább Linux miatt xy szoftveres, hardveres dolgok miatt, de bőven lehet őket használni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák