Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz King Unique #976 üzenetére

    Sajnos az, amit leírtál, az nagy általánosságban mindenre igaz. Valaki olvas valamiről 1-2 negatív hozzászólást, majd ugyanezt az 1-2 negatív hozzászólást más fórumokon is, plusz még a másik haverja is elmondja neki, akkor már onnantól kezdve csak és kizárólag az létezik a fejében, hogy az vacak, nemtudja, rossz, egészségtelen, satöbbi.

    De ettől még sajnos tényként lehet elkönyvelni azt, hogy a start menü hiányáról szólt az egész windows 8 és 8.1. A win9 tökéletes lett volna (mint minden páratlan windows verzió :DDD :DDD ), de sajnos ez a 10-es megint melléfogás. Azt nem tudom, mi lesz a fő bűne, így, hogy van start menü, talán az aero glass hiánya :F
    Mert más nem nagyon tud lenni. Igaz, én nem használtam sokat a win8-at, de a felhasználói felület szokatlanságán kívül mást nem tudtam neki felróni. Megy minden, ezzel a 10-essel is.

    Igaz, most vannak furcsaságok.
    Az egyik a powergomb. Ez mondjuk nálam a 8.0 óta nem működik. Pedig azóta már másik alaplappal, másik házban van a gép, de csak a startmenü (vagy startképernő) kikapcs menüjéből lehet leállítani a gépet. Ezt abszolút nem tudom miért van.
    A másik pedig, amit ma is csinált, és már vagy 2-3 alkalommal megtette a 10-es, hogy a gép bekapcsolásakor (előtte rendesen le volt állítva, a start menü shutdown-al), szóval bekapcsoláskor elkezd bootolni, de a windows ablakok és a tekergő kör izé már nem jön be, hanem kikapcsol a gép. Újbóli bekapcsolásra persze bejön rendesen.

    win10x64, UEFI telepítés, 250GB-os HDD, ASUS B75M lap, i5-3470 proci, 8G RAM, Sapphire 7770-es videókátya. Azthiszem semmi extra nincs ebben a konfigban, aminek hülyéskedni kellene.

Új hozzászólás Aktív témák