Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok,

    Telepítés/driver kérdéskörben kérnék egy kis segítséget.
    A múlt héten videokártyát cseréltem, és a beszerelés után legyalultam a rendszert, és teljesen újratelepítettem. Pár napig minden gond nélkül üzemelt, aztán egy Windows Update után elkezdett összeakadni valami a videokártya driverével, és 10 percenként fagyott, majd újraindult a rendszer.

    Megint újrahúztam a rendszert, és a szolgáltatások között letiltottam a Windows Updatet, megelőzendő ezt a hibát.

    A videokártya driverével most nincs is problémám, viszont a Windows elég furcsán üzemel. Bekapcsolás után pl a tálca nem reagál semmire, újra kell indítanom rögtön belépés után, hogy meg tudjam nyitni a start menüt, vagy egyáltalán bármilyen ikonra rá tudjak kattintani a tálcán.

    Meg lehet oldani valahogyan, hogy a Windows Update továbbra is frissítse a rendszert, de a videokártyához ne keressen és telepítsen drivereket?

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák