Új hozzászólás Aktív témák

  • Cassio1987

    tag

    Sziasztok.
    Olyan problémám lenne, hogy teljesen váratlan időközönként olyat csinál a gép, hogy elkezd tölteni a merevlemez és amíg ez a folyamat tart (kb max 15másodperc) addig a gép semmire nem reagál. Ha játék fut éppen vagy film akkor addig megáll a kép, ha netezek akkor meg a böngésző nem reagál semmire addig. Még csak azt se tudom megnézni, hogy melyik program kezdi el terhelni a hdd-t mert ameddig a jelenség tart még a feladatkezelő se jön be. Ahogy a hdd abbahagyja a töltést és visszaáll a rendes működés, rögtön bejön a feladatkezelő de már későn. Néztem az ütemezett feladatok menüt de ott semmi nem futott le épp soha amikor a jelenség végbemegy. Most az előbb is előfordult és se a vírusírtó se a windows nem keresett már 3 órája frissítést, úgyhogy az se lehetett. Hdd 100%-os a hd sentinel szerint. Töredezettségmentesítő automata optimalizálása letiltva. Több ötletem nincs. Előző laptop win7-el ugyanezekkel a programokkal nem produkált ilyesmit se az asztali gép, de az is win7. Csak az új laptop win10-es ezért csak arra tudok gyanakodni. Valaki ötlet?

Új hozzászólás Aktív témák