Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    Sziasztok!

    Adott egy Acer Aspire V5-573 típusú notebook, melyet win 8.1-ről teljesen új telepítéssel win 10-re frissítettem, első körben egyből a legújabb build-et tettem fel (november, 1511). Miután átadtam a gépet, már az első nap problémák jelentkeztek, mint pl, nem működött a start menü, vezérlőpult elérhetetlen, az explorer is 3 percenként újraindul, a tálcáról eltűnnek a programok ikonjai, stb. Nem vacakoltam reinstall, UEFI felületen, GPT partícióval.
    Most látom, hogy az Acer oldalán ugyan ott van a V5-573-as model, de csak a sima win10 támogatottak között, a novemberi upgrade listájáról már hiányzik, és én ezt toltam fel ismét. Az újratelepítés után minden tökéletesen működik, kivéve egy dolgot, néha a leállás nem működik megfelelően (természetesen a legújabb 2.3-as bios van rajta), néha azt csinálja, hogy elindul a folyamat, leáll minden szolgáltatás, kijelzőt is lekapcsolja, a hdd fejét is elküldi parkolni, de végül nem áll le a merevlemez, és a ventilátor se, a led is jelzi, hogy nem kapcsolt le, itt csak a ki-be kapcsoló hosszan nyomása segít és akkor megáll.
    Ezek szerint a legújabb build tényleg nem működik megfelelően ezen a notebookon. Miért?
    Erre nem is gondoltam volna, hogy van ilyen.

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák