Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz vlevi #124467 üzenetére

    8.1-et én szerettem a csempe rész nélkül, kezdettől stabil volt végül is a kiforrott 7-re épült, vezérlőpult még nem volt kiherélve, ha akartad nem is találkoztál a "modern" résszel. A 10-nél már nehezebb kikerülni a "modern" gagyikat, hiszen UWP alapú lett a tálca, start menü, kb. 17XX verzióig gyakran fagyott (rákattintottál a Win gombra és nem történt semmi, a gépház egy villanással elszállt, egy számológép megnyitásra 1-2 másodpercet kellett várni UWP splash screen miatt stb. 18XX környékére ezeket már kikalapálták szerencsére), viszont egyre több funkciót törölnek a vezérlőpultból, bejött a bugos idővonalas Win+Tab feladatnézet, bugos értesítési központ és csak várhat az ember akár éveket a javításokra. Érdekes amúgy a 8.1 Metro appok úgy emlékszem stabilabbak voltak, csak azért nem használtam mert kötelezően teljes képernyősök voltak, Win10 UWP már lett újra ablakos módszer, viszont stabilitásban veszteség pl. 8-as Metro képnéző és Modern IE köröket vertek az UWP Fényképekre és UWP Edge-re.

Új hozzászólás Aktív témák