Új hozzászólás Aktív témák

  • Frod

    addikt

    válasz Cifu #533 üzenetére

    Köszi a válaszodat.
    A második kérdésnél a Mechanicusra gondoltam igen :)

    A regénybeli részt viszont akkor továbbra sem értem, itt akkor tényleg valami kavar lesz.
    Egyébként Orestes Forge World ami szerepel a regényben, és a Tempestus valamint az Invicta titán légió.
    Egyéb félrefordítások kapcsán nem szoktam felhúzni a szemöldökömet (pl a Szelindek-osztályú titánról is fél perc gugli volt megállapítani, hogy warhound-classre gondol...) de ennél a színes tollakat hordó kiborgoknál letettem a hajamat.
    "Tagbaszakadt izmos lény volt, tollakkal és pengékkel ékes gyalogosoknak kijáró vértezetében, amelynek éppannyira volt a feladata az elrettentés, mint a viselőjének védelme" wtf?
    "Tagbaszakadt és nyugtalanító külsejű skitarii hadosztályok vonultak mellettük. {...} és időnként csoportokba verődve kezdtek üvölteni valamilyen tesztoszterontól fűtött gyűlöletkeltő litániát. {...} még soha nem látottennyi különböző fajta madártollat, karmot, tollforgót, fémből vert agyarat, vértezetet, tetoválást, ékszert..."

    Valami Amazonas-menti törzsnél elmenne a leírás, de a default skitarii ábrázolással képtelen vagyok összekötni.

    Do you see the white shadow?

Új hozzászólás Aktív témák