Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz BoB #481 üzenetére

    Nekem kimondottan tetszett, hosszú idő után végre egy WH40K játék, ami adta is hangulatban! Messze nem tökéletes, de élvezetes. A Space Wolf-ot vettem meg 2800-ért pár hete, de hiába lenne jó a hangulat, 1-1 pálya olyan szinten tud felhúzni, hogy az valami elképesztő. Oké, hogy early access, de rengetegen végigvitték már többször a kampányt, szóval nagyjából kész van már. DoW 3 elég siralmas lett, a kampány nem volt rossz, de 1,5 nap alatt kipörgethető és igazából nem hagyott mély nyomot bennem. Jó öreg 1998-as Chaos Gate-et sírom vissza, nálam az áll a mindenkori első helyen, elképesztően zseniális hangulata volt!!! Titkon mindig reménykedek benne, hogy kapunk egy reboot-ot belőle vagy egy folytatást, a GOG-os változat sajnos már nem támogatja a Win 10-et. :(

    Más:
    Majd 20 év várakozás után tegnap végre életemben először játszhattam magával a táblás játékkal (8. kiadás) és elképesztő élmény volt!!! Kicsit sok volt az info elsőre, de talán sikerül majd megemészteni és ülepszik majd. Az viszont tény, hogy 123 pontnyi Death Guard-al (ami ráadásul kölcsön volt) nem sokra megy az ember, szóval nem ártana valami épkézláb sereget összeharácsolni. :DDD Én igazából a könyvekkel szerettem bele az egész univerzumba és elég szép gyűjteményt sikerült felhalmozni és kiolvasni, de ez a játék régi álmom volt. Bízom benne, hogy hamarosan ismét sor kerülhet egy újabb ütközetre (meg egy újabbra és egy újabbra... :P ).

    És most már legalább tudom, hogy a ph-n is van topic. Nem is értem eddig miért nem fordult meg a fejemben, hogy rákeressek. :U

Új hozzászólás Aktív témák