Új hozzászólás Aktív témák

  • wednesday

    őstag

    Köszönöm a kimerítő válaszokat. Nem ijesztettetek meg végigolvastam rendesen. :R :D

    Nem kell BG3-as szint, önmagához képest legyen érdekes és kösse le az embert.

    A W40k rajongás megvan, ez pipa. Ami ilyenkor fontos az a történet, karakterek, változatos mechanikák, érdekes bulid építés. Maga a játék rendszere átgondolt és van is értelme pl: a képességeknek, nem csak tölteléknek van ott. Magyarán a készítők tudták, hogy CRPG-t készítenek és ezt meg is tették. De a beszámolótok szerint akkor ez meg is valósult....szinte :)

    Igen a bugok ijesztőek lehetnek, tuti én is félretenném ha elérnek egy ingerküszöböt. Az olvasás is olyan, végül is OKÉ, csak nálam fárasztó tud lenni egy idő után. De önmagában nem tántorítana el, ha van elég pozitív dolog mellette.

    Biztos, hogy be fogom szeretni, csak nem biztos, hogy most. Azért párhuzamosan nem biztos, hogy tolnék 2 ekkora játékot. Csak elcsábultam, mert ilyen a W40K világa, nem sok játék van belőle. Minden álmom lenne egy Witcher, CP2077, BG3 szintű W40k RPG. ;]

Új hozzászólás Aktív témák