Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz sagajr78 #140 üzenetére

    A Knight esetén én arra céloztam, hogy alaphelyzetben azért egy átlag sereg nem a szupernehéz járművekre koncentrál, így egy átlagosan felépített sereg (innen jött az Orkz ötlet) konkrétan pár spéci karakteren, és egy-két kézi-nehézfegyveren túl akár az albán légvédelem szintjén tud csak kárt okozni benne. Persze, lehet direkt Titán-vadász Ork sereget is összeszedni, de azért általában nem erre készül a hadvezír egy 40k játék esetén...

    Nem teljesn értem a Power Fist megjegyzést. A "lassú" viszonylagos fogalom, és korántsem a méretből vagy a tömegből származtatott, adott esetben egy két méteres Power vagy Chain Sword-ot, esetleg Axe-ot miért lehet sokkal gyorsabban forgatni, mint egy Power Fist-et? Ha azt vesszük, hogy a páncél lassítja a karaktert, akkor hirtelen nincs értelme a fekete hámnak, meg az egész exoszkeleton hóbelevancnak. Az SM-ek pont azért 'készülnek' fel a páncél viselésére extrém módon (csatlakozók, feketehám), mert kvázi úgy viselik, mint más egy rá szabott öltönyt. A saját, amúgy is megnövelt fizikai erejüket csak kiegészíti a páncél szervója, és nem teljesen értem, hogy miért lenne törvényszerű, hogy ennyivel lassabb legyen egy Termi.

    Az egy tévhit (szerintem), hogy a nagyobb páncél lassabb és korlátozottabb mozgást jelentene...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák