Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    Gondoltam mekkora poén lenne arc-gunnal szaladgálni a földi pályákon. Lássuk mi kell hozzá. MAX level a Fortuna szindikátusánál és a Profit Taker küldetést megcsinálni. Köszi...

    Ezek után próbálkoztam a Fortunával küszködni, de egyszerűen nem jön be. A Cetus feladatai, a Zaw- Amp kreálás megvan, Cetus Wispet is tudok vadászni, az Eidolonokat is csapom, múltkor bementem egyedül próbaképp, majdnem leszedtem úgy is. Szóval elvagyok. De a Fortuna.. A bountyknál a Corpusok sokkal szemetebb ellenfelek, mint a Grineerek, de ez ilyen. A bázison belüli feladat se a kedvencem. A horgászat vicc, propellerrel hajtott csövek a "halak", azokat kell kifogdosni, eh.. A bányászat se nagyon megy, alig van bányásznivaló kő... A bountyk jutalma zseniális: plastid, lith relics, 200 kuva, egyéb ilyen hasznos és hatalmas rewardok, tisztára megéri, mert ilyeneket nem kapsz 6x annyit egy sima pályán amúgy... Videókon néztem a Pókvadászatot, sokkal bonyolultabbnak tűnik az is, mint az Eidolonozás. Ilyen körülmények között kimaxolni a szindikátust? Inkább csinálok mást, van mit. Az arch-gun meg marad az űrpályákon...

    Remélem az érkező harmadik nyílt világ normálisabb lesz ennél. A trailerben pl ott az a ló (amit biztos nem az Avatarból nyúltak... :D ), gondolom behozzák majd mint új "közlekedési eszköz".

Új hozzászólás Aktív témák