Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Patrick76496 #2109 üzenetére

    Hidd el, most már pedig alig lehet kilőni a pilótát. Amikor tavaly tavasszal-nyáron bekapcsolódtam a WT-be, a pilot knocked out, és a leszakadó szárny szindróma erősen kísértette a játékot, de mégsem adtam fel. Szerencsére jöttek a patch-ek időről-időre és ezeket az idegesítő dolgokat sikerült annyira redukálni, hogy most már csak elvétve fordul elő. De tényleg. Próbáld meg a géped a legkevésbé kitenni annak, hogy kilőjék a pilótát. Nézz körül alaposan mielőtt támadásba lendülsz, hátha meglátsz valakit aki potenciális veszélyt jelenthet számodra, tehát követni fog, és nem utolsó sorban ne repülj rá a célra mint a gerely, picit manőverezz, annál rosszabb nincs mikor tálcán kínálod a pilótát az enemynek. Múltkor nagy arccal épp bombázni készültem valamelyik bombázómmal, beváltottam bombázási nézetbe, épp szórtam volna, amikor hirtelen pilot knocked out. Mondom mi a f***. Ugye könnyű célpont voltam, oldalról kiszedte a pilótámat egy vadász egyetlen lövésből. Figyelmetlen voltam, nem mértem fel a körülöttem lévő légteret mielőtt bombáztam volna. Nagyon fontos, hogy mindig nézz körül először (nyomva tartod a "C"-t).

    Na igen a WoT-ban más a helyzet, de nem is akarok most belemenni, mennyi dolgot tanulhatnának a Gaijin-től. Legfőképpen programozni.

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák