Új hozzászólás Aktív témák

  • BerserkGuts

    őstag

    válasz KROK640 #15271 üzenetére

    Nem olyan vészes végig lehet vinni tankot ha csak 1 ággal foglalkozol már megvolna rég a német de előtte belekezdtem az oroszba is ezért nincs kifullozva 4hónap alatt a német.

    Csak egy dologgal kell foglalkozni meg azért a prémiumra nem kell sajnálni azt a havi 3000ft-ot kb.
    Persze vettem pár prém járművet de lehet fölösleges van olyan talizmán is ha jobban megy egy járművel akkor érdemes lehet azzal játszani de igazából nem muszáj mert 7.3-ban nincsen semmi ilyenem és mégis eljutottam a 11.3-as leo-ig.
    Repcsiben ugrottam előre egy prém bombázóra mert nincs nagyon más megoldás nem érdekel a repülős része a játéknak így szárazföldiben jól jön ha magas tierben is van valami ami hozza a fejlesztési pontokat normálisan.

    Egy darabig havonta vettem meg aztán jött most a leárazás inkább megérheti ha egész évben ezzel játszol.

    ez a fölös orosz kalandozás innen kuka 27másodperces töltési idő vicc

    Már írtam most érezni hogy vissza vettek a fejlődési pont osztogatásából mert átlag 7-8 killem mindig megvan ami kb top 2700-3000 pont körül szokott lenni és erre adott mindig 5000+ fejlesztési pontot (ritkán 7-8000) de most már alig adja inkább 3-4000 ami jön csak.

    [ Szerkesztve ]

    12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

Új hozzászólás Aktív témák