Új hozzászólás Aktív témák

  • kushwavez

    senior tag

    Sziasztok!

    Valaki tud esetleg ajánlani egy WireGuard VPN szolgáltatót ami alacsony latencyvel rendelkezik itt Mo-n?

    Jelenleg Mullvad-ot használok és igazából minden a legnagyobb rendben lenne vele, de a magyarországi szerver az borzalmas már hónapok óta. a ping az folyamatosan több mint 100ms, érezhetően lassú minden. Jelenleg az osztrák szerverükön vagyok 60ms pinggel, de magyar kéne low latencyvel.

    Ezen kívül még kipróbáltam az iVPN-t, de annak meg ~140ms volt és elég sok volt a timeout is. Még a TorGuard-dal szemezgetek.

    A traceroute alapján a magyar M247 szerverrel lehet gond, de már hónapok óta nem történt változás és azt látom, hogy elmegy Romániába 2 helyre, Ausztriába is, majd Budapestre szóval alapból is nagy lenne a latency, de rátesz egy lapáttal, hogy a magyar M247 szerver is rosszalkodik.

    A NordVPN jó lett volna, de ők saját klienst használnak a Wireguardhoz ami nekem nem jó.

    Előre is köszi a tanácsokat/ötleteket.

    Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

Új hozzászólás Aktív témák