Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Aljasvip #69237 üzenetére

    Remelem semmi nem kell, mert akkor megint csuszik minden... En sem tudom mit gondoltam, amikor egy 1 eves, 8 honapos kislany mellett akartam nekiallni gepet epiteni. :(

    Egyebkent a hely hianya a legnagyobb problema. Kicsi helyre bezsufolni dolgokat, csak a merev cso johet szoba, sajnos. Most mar megfurtam a VGA alatti pass through -nak is a lyukakat, adapterek felkerultek, 1mm van a lenti 2db 90 fok es a tap teteje kozott. De csovezhetem vegre. :)

    Fent piszok nehez lesz, ott 4db cso megy a 2-2 ki-belepo csapra, es meg a CPU -nal is ugy szerettem volna megoldani, hogy a ketto darab cso parhuzamosan megy bele felulrol, szoval ott a kilepo agat eloszor folfeke akarom vinni, utana pedig vissza a hatso csaphoz. Ehhez szerintem nem lesz eleg hely. Pass through -val egyszeru lett volna, de ott nincs mar lemez. :(

    Maga a haz ellenben piszok jo. Nem sok ilyen midi towernek ferne el az alaplapi talca mogott ilyen csovezes, a lap utan 2db D5, es a tap fole se szokvanyos, hogy odafer a sima 90 -es csati.

    RockHaRD: Ranezek ezekre, koszi. Bar azokat mar nem Kinabol rendelem meg.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák