Új hozzászólás Aktív témák

  • Dealer95

    őstag

    válasz Dealer95 #64900 üzenetére

    Na, végre összeállt a rendszer az InWin S-Frame-ben.

    Végül lett egy VGA csere is, úgymond extra "radiátorként" egy 1080Ti Poseidon, a sima FC blokkos 1080 helyett (amit ha nem sikerülne eladni megy az InWin Tou-ba majd egyszer :D )

    A Poseidon ventijei kaptak egy fix fordulatot, amin még hangtalanok, de mégis segítenek a hőt kitessékelni a rendszerből, így az egy 360x60-as radi is biztosan elég lesz :)

    Az EVGA Dark X299 PCH ventije is okozott fejfájást, mert valamiért a BIOS-ban N/A volt a fordulatnál (legújabb verzióra frissítés után is) így nem tudtam vezérelni és fix-en ment maxon, azt emiatt kiiktattam, így sem melegszik túl.

    Egy komoly kábelezés (moduláris kábelek, harisnyázva HX750 Platinum-hoz) még vár rám, mert a mostani gyári hurka elfogadhatatlan, főleg a vGA-nál :DDD (de még nem érkezett meg a harisnya amit pont ehhez szántam), egy sárga folyadék vagy dye beszerzése, illetve venti csere minőségi darabokra, de a tesztüzem már megvolt :)

    A D-Frame 2.0-hoz képest, ahol minden csövet hajlítottam, itt megpróbáltam matt koncepcióval menni és 90 fokos fittingekkel.
    Reményem szerint az RGB-s ventik amik majd a gépbe kerülnek statikus sárgára állítva szépen visszaverődnek a matt felületű csöveken, "színezve" azokat :)

    (a telefon kamerája valamiért nem úgy látja a sárgás színeket mint amilyen élőben, Aura-ban a VGA és a memóriák össze vannak hangolva ugyan olyan színre)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák