Új hozzászólás Aktív témák

  • AzŐsgén2

    tag

    válasz RazoR #52064 üzenetére

    Pár hete vettem én is konnektorba dugható fogyasztásmérőt, a konfigom hasonló a tiédhez, bár az én procim alapon megy (delidelt), az alaplapi gyári tuninggal (nemrég lett kész a gép, még nem volt időm normálisan belőni, meg hát játszani is kell :D ), és egy 4K-s Acer Predatort hajt (meg egy 2K-s asus-t másodlagosnak, de játék közben ez nem számít gondolom), eddig a legnagyobb érték, amit láttam a mérő lcd-jén, 369 watt volt, de inkább csak 348-362 watt között ugrál.

    Egy HTSF2-es hűti a rendszert, az átlag 21-23 fokos szobámban 40 fok volt a legnagyobb hőfok amit mért az érzékelő, 1200-as venti fordulat mellett, (a pumpa 100 liter/órát teker) több órányi játék után.
    Dirt nekem sincs, de sokat tolom még a Crew-t, nemrég a 2 zárt alfáját is toltam, az már kajálta a hardvert, az új Tomb Raidert is majdnem végig nyomtam, na meg wot, wows, wowp. Oké, talán egyik sem hardver gyilkos játék, de most nincs más fent.

    Gondoltam leírom, hátha segít az infó. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nem játszom már hardcore FPS-el. Öreg iszapszemű rája vagyok, rosszabbak a reflexeim, mint a monitorom input lagja.

Új hozzászólás Aktív témák