Új hozzászólás Aktív témák

  • Madn!ght

    addikt

    válasz Weareus #50044 üzenetére

    Áh, az csak fehér színű Masterkleer cső. :))

    Ami pedig az EK-t illeti, már az első vizemnél is EK termékeket szerettem volna használni, csak nem volt keret a drágább komponensekre. Idén sem terveztem első körben nagyobb összeget ráfordítani, de miután találtam alkalmi áron bontatlan prociblokkot, újszerű VGA blokkot, nem volt kétséges, hogy a régi "vágyamat" egy D5-t is beszerzek. (pedig abszolút elégedett vagyok az eddigi DDC-AGB kombóval) Nagyon tetszenek az EK top-tartály megoldásai D5-re így végül az is innen az apróból (szintén bontatlan formában) sikerült megszereznem jóval a bolti ár alatt. Ahogy ez lenni szokott, akkor már csak motoszkált a kisördög, hogy a bilincses csatikat kompressziósra cserélem, azok is többnyire EK-k lettek. A folyadék és a cső ilyen szempontból kilóg, viszont abban a topiklakók szubjektív véleményét vettem figyelembe. Sokat vacilláltam az átlátszó cső - színes folyadék és a színes cső - átlátszó folyadék kombón, de abban is az itteni szakik véleményére (és a korábbi hozzászólásaimban említett tapasztalataimra) alapozva választottam.

    Már csak a GAP pad hiányzik (mivel pár memóriachipre nem mellékelt az eladó, akitől vettem), de ha minden jól megy a hét végére megkapom és közölhetek néhány képet a kész rendszerről. :B ;)

    ₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Új hozzászólás Aktív témák