Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz spanglee001 #26737 üzenetére

    Ez kimaradt. A nyomáskülönbség-mérős cucc biztos jó. Csak előre tudnod kell,
    hogy a rendszeredben milyen térfogatáram "várható", mert kisebb tartományban
    mér, mint a HF verzió. Tehát ha 1GPM-et célzod meg, mint a régi iskola szerint,
    akkor a legkisebb pl. csak pingvinezne: 20 - 100 liters per hour (Item No. 71214)
    mps flow 200: Measuring range approx. 40 - 200 liters per hour (Item No. 71213)
    mps flow 400: Measuring range approx. 80 - 400 liters per hour (Item No. 71216)

    Ha meg megveszed a legnagyobbat, és csak 60 lph környékén leszel, akkor az
    fogja bemondani az unalmast, szóval ezt a rendszerhez kell előre hozzátervezni.

    A vízszintmérőt pont most írják, hogy kivezetik, már ami a régi verziót illeti.:R
    Újként meg a tartályba van integrálva, de hát ez sem új: két éve fordította Zsömi.

    Amúgy találtam! Ez USB-s. Hengeres tartályba kell becsavarni, értelemszerűen.
    (Mondjuk ha szem előtt van a tartály, és nem hagyod magára a gépet sok időre,
    akkor nem hiszem, hogy nagy jelentősége lenne egy erre alapozott riasztásnak,
    főleg, ha amúgy van áramlásmérőd, az is bejelezné, ha elfogyott a víz: leáll...:DDD)

Új hozzászólás Aktív témák