Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    Brahahahahaaaaaaaa. Gyönyörűség. A gépház is elkészült bár azt inkább csak linkelem. ;] [link]
    Sötét szobába nem lesz ennyire ronda, meg majd ha eltakarja a sok cucc.
    A szivacs a gpu blokk alatt, az lesz a DDC tartója.

    A felső radi felül lesz a tetején és a két venti fúj lefele alatta és az lesz az OSB-be süllyesztve. Mivel az alaplap teteje egyből ott van, tehát még a szaros slim radi se férne be, nemhogy ventikkel. Alul a dögség radinak kivágtam a helyet teljesen mert úgy volt hogy süllyesztem azon felül van a venti és felfele fúj a vidire. De közben eszembe jutott hogy a tartó amin a gépház van pont a radi alatt menne el és kitakarná azt a rész így mégse lesz belesüllyesztve hogy fölötte legyen másfél centivel és akkor kap zoxigént. Nem mintha számítana mikor 2x túl van méretezve a radiátor.
    Előtte lesz a táp keresztbe, ott a háttérben a 90 fokos tápkábel amit kukáztam valami ipari gépről és akkor szépen elvezethető a kanóc. A vinyók meg majd valahogy az ODD keretben vagy egyik alatta, fogalmam sincs.

    A prociblokkom csak hétfőn ér ide vagy kedden, úgyhogy az összeszerelés jövő hét közepén lesz ha minden rendbe megy és nem szarja magát össze valami.

Új hozzászólás Aktív témák