Új hozzászólás Aktív témák

  • Kbhont

    senior tag

    válasz kurahmaru #25838 üzenetére

    Én is eddig egy Antec920-t használtam, de kb 1 hete cserben hagyott a szivattyúja...(Bár nekem nem kattogott, mondhatni, hogy soha semmi hangja nem volt.)
    Mázli, hogy már majdnem minden alkatrész megvolt az új rendszerhez!
    Én szimulátorokat használok elsősorban. (Prepar3D, FSX, FS9)
    Na azok megkérdezik rendesen!
    Antec ventijei 10 perc repülés után már maxon mentek! A víz 45 C' ra felment, a magok pedig bele-bele csaptak a 80C'-ba!
    Na ezért szépen beszereztem apránként mindent! 360 radit, D5 pumpeszt HeatKiller rev3 blokkot.
    Most csak egy venti van beüzemelve, de kész csoda! A CPU 60C' környékén meg áll, ugy, hogy a pumpa 2-es fokozaton, a venti meg alapon megy!
    Imádom!
    Az elején nekem is voltak ilyen gondolataim, hogy meghagyom az Antec szivattyú-pumpát és berakok egy nagyobb radit! De így ez szóba se jöhetett! Egyébként én használt HK rev3 blokkot raktam fel és előtte szét szedtem , mert át kellett alakítanom. ( 775 ről 2011 re) Na szétszedve látszik főleg az óriási különbség!
    Vissza gondolva, csoda hogy a kis antec így hűtőt! Azok a gizda kis csatlakozók szerintem jó ha 5-6mm vastagok.Össze se lehet hasonlítani a mostani 16/13-al!
    Szvsz inkább cseréld a blokkot is! Azon a pár ezer Ft ne múljon! Nem fogod meg bánni!

Új hozzászólás Aktív témák