Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz proci985 #22992 üzenetére

    Nekem ADFD van az utolsó Raptor a Veloci előtt, de ezek már ventivel simán 35 fokon tarthatók, venti nélkül felmegy 55-re is de ventivel simán lehűthetőek szerencsére. Sőt mikor az oldalaira ragasztottam Slot1 bordákat akkor venti nélkül is tartotta a 45-öt. Úgy használtam legtöbbet, mert én külön ventit ugyan nem rakok a szaros vinyóknak. Most csupaszon van mert csak így fér be, most se hűtöm, fel is megy 50 fokra, de ennek bírnia kell, aztán meg már egyre hidegebbek lesznek úgy is.

    Nekem tetszenek a nagy házak, de ez ronda, hosszú nyúlvány alakja van. Furcsa. Elég lenne a tetejébe az a radiátoros rész. Akkor pont normális alakja lenne. Aztán oda gondolom befér két tripla 60-as radi, az meg két vagy akár egy körön is röhögve lehűt egy csúcsprocit, meg két csúcskarit, meg alaplapot mindenestől.
    Az a másik ház ami szélesebb és az alaplap mögé is tehetőek radik, na az inkább kéne helyette.

    Mora nekem nagy favorit volt meg a Nova is, de mostanában inkább vennék egy Alpha 4x140 monstát helyettük és tenném simán gépház tetejére. Az is elég egy csúcs kétkártyás rendszerhez egy körön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák