Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz JasL #22931 üzenetére

    Azért volt ilyen összegányolt mert szinte minden héten, kéthéten változott valahol a gép hardverileg vagy maga a hűtése, állandóan alkatrészeket cserélgettem másokkal meg tervezgettem másra, nem akartam véglegesre összerakni mert a franc se bontogat mindig egy szép összerakott gépet, egy összegányoltnak meg úgy is mindegy azt úgy szórtam össze ahogy akartam. A gépnek a hűtése mindig is érdekelt, akármilyen fos gép volt a hűtésén a végtelenségig tudtam tervezgetni valamit. Ezért se jutottam sose a végére, mert mindig másikat terveztem be a helyére.
    Mindig vártam a végét hogy mikor készül el végre és akkor szépre megcsinálom, csak sose jött el a vége. Aztán mikor már többszörösen rájöttem hogy nem is fog akkor megcsináltam nagyjából rendesen. Aztán nem sokáig volt úgy mert bontottam és lég volt egy darabig, aztán megint elkezdtem az egybe vízhűtésekkel gányolást, azt is használtam de a negyedik radiátort már be se kötöttem mert adtam túl rajtuk, megint lég lett aztán akartam újra vizet de azóta se lett. Meg most már nem is lesz, nincs már annyi pénzem a gépre.
    Kb egy évig volt vizem, előtte meg felső kategóriás légekkel nyomtam, most már jó a gyári is.

    Azok 16/10-es csövek szerintem, az egyik legelterjedtebb méret.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák