Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz bandi0000 #20948 üzenetére

    Kell tartani, a 3-5 mm falvastagságú műanyag csövek úgy 40-50 év alatt elvékonyodnak, kilyukad és ömlik a víz. A gigantikus pumpák brutális nyomása szétfeszítheti bármikor... Rettegés minden nap. VGA-t is levizezed legfeljebb... :D

    Ha jól összerakod, akkor nehéz szétszedni nem folyhat sehol. Nálam a nagy hűtőkkel jobban féltem, hogy ráejtem a mobora, ramokra... sokkal veszélyesebb. Egy fontos dolog van még, a légtelenítés. Ha nem jól csinálod, akkor oda a pumpa, nagyon extrém esetben a proci meg amit vízzel hűtöttél volna. De azért ahhoz nem kicsit kell retardnak lenni, hogy ne hallja az ember, h a pumpa levegős -mondjuk van ilyen videó is a YT-on :W .

    Ahogy Sephi is írta: a gépet szépen lassan tudod az igényekre szabni, kompaktot meg megveszed és jó esetben kicsit jobban hűt, mint a csúcs levegősek. Mondjuk azokra lehet rakni sok ventit, mást nem tudsz variálni. Nekem pl. single 120 radiból lett 360 slim, 360 normál, most meg a phobya...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák