Új hozzászólás Aktív témák

  • Goblin12

    őstag

    válasz Lacza_26 #17411 üzenetére

    Igazság az, hogy tetszik nekem ez a stendes külső megoldás, minden egyben, csak:

    Stand A 9*140-es Stand kapható de a maga a 9*140-es radi nem. . .
    Alapból a gyárira nem lehet rakni 180mm-es ventit, ez már egy minusz, még barkáccsal sem, mert már az eredeti adapter 200/220-ra van tervezve.Nem szépek a 180mm-nél nagyobb ventik. :B Ez a probléma orvosolható úgy, hogy a 1080-as phobya radit használja az ember, itt van 180mm-es lehetőség.

    1080-as Esztétikailag ez sokkal szebb. :K
    Stand-el

    1260-as Esztétikailag egyáltalán nem szép. :B
    Stand-el

    Itt lehet veszekedni, hogy melyiknél mekkora a ténylegesen átszellőztetett felület.

    Meg alapból az is zavar náluk, hogy nem tudom vízszintesen beleépíteni a radit, hogy a csatik ne lefele hanem hátrafele nézzenek.képIgen akkor nem lehetne a pumpát felrakni vagy akármit az oldalára. Oké meglehet oldani két derékszögű csatlakozóval, és akkor kilehet vezetni a radi alatt, a csöveket, majd át a Stand lyukain. Mekkora a cső átvezető lyukak átmérője? 16mm-es cső át megy ott? :S

    1260-ashoz:
    Kép Ha ezt így lerakod a gép mellé, párhuzamosan akkor a pumpa ügye pont előttünk van, ami jobb lenne ha a cucc másik oldalán lenne, mert pl. ezt nem tudod a másik oldalra az 1 oszlopos 1 lyukas oldalra felrakni. Az 1 lyukas oszlopos hátsó lapot kellene megcserélni a veled szemben lévő lyukacsos oldallal, persze itt sem biztos, hogy van passzoló lyuktávolság. Oké lehet csinálni barkáccsal szép lemezt ahol passzol a lyuktávolság és ez a gond megoldva. + a két két szélére a tartónak 2 lyukat fúrni, hogy ne libikókaként tartsa a lemez a pumpát., És akkor már szépen hátul meglehet csinálni a csövezést, és elöl kap az illető egy szép letisztult design-t.

    Ha tényleg szépet szeretne az ember akkor marad ő Igen, ide meg nem lehet még annyira se felrakni a pumpát. :)) , vagy csináltat az izlésének megfelelő tartót 30-os felárral. :U

    Szép hosszú HSZ-lett, remélem nem gond, hogy kifejtettem a véleményemet a stand iránt. :B :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák