Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Weareus #12533 üzenetére

    senki nem azért épít vízhűtést, hogy a folyadék színét nézze
    Éppenséggel számíthat... Esztétikum.:R Tudom, jónak mondom, mert már belinkelted a géped, aminek a látványa (már megbocsáss, de!:D) felér egy atomtámadásban elpusztult kiborg földi maradványaival. DE nincs vele semmi bajod, mert első a csend (passzív a ketyere, ha jól tudom), második a tuning, és sokadlagos a kinézet. Másnak meg más a sorrend. Nekem is első a csend (de nem kell passzív, csak legyen halk!), másrészt nem baj, ha lehűti a tuningos cuccomat (bár utóbbi időben csak videokódolásban kell a kraft, játékot nem nagyon vettem elő!), viszont nézzen ki valahogy. Mi több! Legyen biztonságos, már-már bolondbiztos! Én nem mernék egy kibelezett gépet üzemeltetni egy mellékötözött WC-tartállyal. De ez én vagyok. (És ezt minden rosszindulat nélkül mondom, teljesen őszintén. Félnék tőle, hogy bármi beleesik/ráömlik/leborul az egész a francba, belecsap a lecsóba a macska vagy akármi: shit happens... Átéltem már.:O)

    Ui: amúgy ha meg úgy tetszik, nekem színváltós folyadékom van. Pontosabban ugye a csövezés vagy nem átlátszó (gépen kívül), vagy átlátszó, de színezett (gépen belül), tehát kvázi színtelen folyadékot használok, amit a tartályban az RGB LED színez az aktuális vízhőmérsékletnek megfelelően: tudom, ez már ilyen felesleges "geek" dolog. Hozzáteszem nem az: egy szempillantással észre lehet venni, ha bármi nem kerek: piros "a víz". Ha meg nincs terhelés, és normális a szobahőmérséklet, akkor kék, közte meg zöld. Szerk: csövet a gépben én sem nézegetem. Bár nemrég csináltam egy 25x25-ös ablakot a Chifi oldalára, egész jó, de még meggondolom, hogy használni fogom-e. Valahogy az is nagyon tetszik, hogy a rácsokon szűrődik ki a kék ledek fénye. Olyan hangulatos.:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák