Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyvince

    senior tag

    válasz Veron #3341 üzenetére

    ha gépészek kötöték be akkor mindegy mert le kell venned a Cirkó elejét és ott látod az Amico bekötési helyét oda kéne kötni a tadót hátha működik!....

    Amico nem on/off ez biztos meg ha 23 fokról fel veszem 26-ra mondjuk fölösleges de kipróbáltam akkor akkár 70 fokos előremenővel is keringet ezt nekem a computherm e300 nem tudta az csak annyi előremenővel keringetett amenyit a külső hőméséklet jeladó mondott neki

    Amico még öntanuló is kiszámolja mennyi idő amég felfűti a beállított hőfokra és az alapján is állítja az előremenőt pl most 23 fokon van kint 2 fok jelenleg előremenő víz 42 fok amico nélkül csak a külső hőmérséklet jeladót veszi a kazán és az alapján modulal csak...

    Úgy tudom hamarosan jön a Immergas Smart Tech Plus termosztátja ami mindent is tudd Wifis tudja a Geo trackinget valamint időjárást is figyeli meg elvileg okos otthonba is lehet majd bele tenni még csak olaszban kapható kb 100ezer forint.
    Kérdeztem az Immergast még novemberben azt mondták 2022 elején lehet kapni itthon is de még semmi információ nincs róla....

    Szerintem önmagában a külsö hőmérséklet érzékelő hülyeség Amicoval már nem

    [ Szerkesztve ]

    Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

  • elessar

    tag

    válasz Veron #3341 üzenetére

    Nem ismerem, de eszerint dupla golyóscsap. Mindkét ág (bejövő-elmenő) negyed fordulattal teljesen lezárható. Úgy látom, a bal oldal nálad nincs teljesen nyitva, lehet hogy ennyi torlás van beállítva. Amatőrként többet nem tudok tanácsolni.

Új hozzászólás Aktív témák