Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Speed® #35624 üzenetére

    Most szerintem te érted félre... a smilekból látszik, hogy hülyeskedek. Nyilván ha ideadná 70-ért hülye lennék kihagyni, de tudom, hogy arra még pár hetet igencsak várnom kéne. Ha emlékszel, akkor üzleteltünk már nem egyszer, és amennyire emlékszem mindig kölcsönös megelégedéssel végződött. :)
    Vigi megszerintem sejti, hogy becsületesen megkapná mind a 65 ezret ha még ma postára adná :D

    Egyébként kb 1 órája hoztak nekem egy bevallottan hülyére bányászott 8GB-os RX480-at. Se doboz, se papír, se kiegészítők, se semmi. De a kártya úgy nézett ki, mintha valami istállóban szolgált volna vagy nem tudom, konkrétan vastagon retkes volt. Megfogni sem volt kedvem, nemhogy a gépbe rakni. Mondtam neki, hogyha működik akkor 15-ért itthagyhatja... erre jött a felháborodás, hogy legalább 30-at gondolt érte. Mondtam neki, ha működik hibátlanul, ilyen állapotban akkor se ér sehol se egy 20-asnál többet, de az én következő ajánlatom már csak 10 lesz, ha megtalálom youtubeon hogy hogy érdemes VGA-t kimosni úgy, hogy túlélje.
    Nem kötöttünk üzletet, úgyhogy így nem lett ma RX480-asom. Sebaj, úgyse olyat akartam :)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák