Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dalai Láma

    őstag

    válasz emitter #588 üzenetére

    Az a baj, hogy nem teszik lehetetlenné az evolúciót. A flagellumok sem. Voltak a flagellum nélküli bacik, eléldegéltek. Aztán sok lépésben kialakult a flagellum, sok-sok idő alatt. Eközben sok életképtelen és mellékág egyed is létrejött. Aztán megjelent az első baci flagellummal. Ez előnyt élvezett a többivel szemben, és jobban tudott szaporodni. Olyan jól, hogy hamarosan ő lett az uralkodó baci a flagellum nélkülivel szemben. Így jelenleg itt vannak a flagellumos bacik, és minden hasonló is. Például a szem. Eleinte nagyon egyszerű szerv volt, de mivel az a minimális plusz, amit nyújtott az aránylag egyszerű élőlény számára, sikeressé tette. És ha ez a szerv tovább fejlődött, emberi szem is kialakult belőle, ami elég jó. És a szemmel rendelkező állatok teret nyertek a szem nélküliekkel szemben. Korábban írtam a delfint is. emlős állat volt a parton élt, volt mellső lába. Most nincs, de a csontok még ott vannak. És hogy nincs egy átmeneti faj sem? Láttál már fókát?

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

  • faster

    nagyúr

    válasz emitter #588 üzenetére

    de szerintem az is nagy lépés, ha a tudósok végre elfogadják, hogy az evolúció életképtelen elképzelés,

    Miért kéne elfogadniuk? Ha adott esetben vannak is hiányosságai, még mindig egyike a logikus modelleknek az élet fejlődésére. És amíg nincs egy ennél jobb, addig nem fogják elvetni ezt a magyarázatot.

  • Sztripi

    csendes tag

    válasz emitter #588 üzenetére

    Eloszor is nem szokatm hazudni. Masodszor is nagyon de nagyon konnyen utanna lehet nezni a neten, mert nem titok es csak meg sem probaljak titkolni a dolgot. De mint te mondtad el is hiszed nekem amit irtam :)

    NAGYON fontos megerteni a negativ es a pozitiv bizonyitas kozotti kulonbseget. A negativ tagad. De ha egy elmeletnek akar egy reszet is sikerul tagadnod vagy mas szoval megcafolnod abbol NEM kovetkezik egy masik elmelet helyessege. Mondok egy peldat.

    Azt allitom hogy a hold sajtbol van. Mi erre a bizonyitek? Hat az hogy a madarak repulnek.

    EZ a bajom az ID vel es ezert nem tudomanyos elmelet. Ellentetben a kreacionizmussal peldaul...

    Na ami a peldakat illeti amit felhozott ami allitolag az evolucio hianyossagai nezzuk oket meg kozelebbrol. Oke tegyuk fel hogy elfogadjuk egyenlore oket. Nincs evolucio. Adott e masik elmeletet? Adott e olyan elmeletet amit kiserletileg le tudunk ellenorizni? NEM. Csak egy elmeletet tagad, de nem ad alternativat, hacsak nem fogadom el a fenti peldam abszolute ertelmetlen erveleset a madarak repte es a hold sajtbol lete kozott.

    De ennel meg karosabb a fenti elmelet mert meg a kutatast magat is ertelmetlenne teszi. Mert azt allitja hogy olyan bonyolult hogy csak magasabb inteligencia hozhatta letre. De ha igy van akkor egy alacsonyabb inteligencia meg sem ertheti. Hat akkor meg minek foglalkozzunk vele ha ugysem johetunk ra soha nem? A virusos megbetegedeseket ugysem ertjuk meg soha akkor teljesen felesleges foglalkozni veluk, nem?

    Vegul es ez a legfontosabb az OSSZES peldat amit felhoztak ami allitolag utkozik az evolucioval, meg lett oldva. A legdurvabb vagy inkabb a legnehezebb a ver alvadasaval kapcsolatos dolog volt. 2005 ben jottek ra a megoldasra es meghozza az evolucio elmeletevel... Szoval a szo szoros ertelmeben HAZUDNAK. Minnel nagyobb egy hazugsag annal konnyebben hiszik el a tomegek. - Adolf Hitler.

    A Darwini evolucio elmelete meg ha mar itt tartunk egy - nagy betuvel EGY tagado bizonyitekot sem hasznal csak pozitiv vagyis leellenorizhetoeket. Mint pl. Newton gravitacio elmelete, vagy akar Maxwell elmelete is ellenorizhetoek. Olyan egyikben se nincs ami azt allitja hogy ez azert jo mert amaz rossz...

    I wish you luck, speed and freedom from stupidity! - VAL

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz emitter #588 üzenetére

    ''Mondjuk azt is valószínűsítem, hogy ez sosem fog megtörténni, hiszen (hitem szerint) csak Istenen keresztül lehet megérteni a világot, tehát bármerre indulnak el a tudósok, Isten nékül nem fognak tudni 100%-os biztonsággal megálló teóriát felállítani.''

    Nemúgyvan, hogy megettük a tudás almát?

    Hameg egy axiomarendszerben egy dolog bizonyítva van akkor az úgy van és Isten nélkül sem teória hanem tény.

    [Szerkesztve]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • kolja58

    aktív tag

    válasz emitter #588 üzenetére

    Szemlézgetek.
    "csak Istenen keresztül lehet megérteni a világot, tehát bármerre indulnak el a tudósok, Isten nékül nem fognak tudni 100%-os biztonsággal megálló teóriát felállítani."
    Ez jó, nagyon jó. Megerősítem.
    +1

    Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

Új hozzászólás Aktív témák