Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lao ce

    aktív tag

    válasz Noddy #17729 üzenetére

    "Szerintem a magánélet benne van a "minden dologban", nem?"
    igazad van, ugy kellett volna irnom hogy nem "csak" a maganeletre hanem minden dologra vonatkozik.

    " vannak fontosabb dolgok"
    hat igen, mivel lehetetlen erre valaszt kapnod, egyszerubb azt loditani inkabb nincs is kedved hozza ezert meg azert es nem beismerni hogy igen, az output zero infot hordoz. ezt mar la fontaine is megenekelte.

    "Nem képzelsz semmit és mégis kérdezed? Nekem ez egy kicsit kifacsart. "
    igen. probalok nem kepzelni a kerdes moge egy altalam elvart/elkepzelt valaszt. abbol vannak a problemak.

    " Miért pont a használat jut az eszedbe egy vallás kapcsán?"
    az ember mindent hasznal. mindent. az eletet, a levegot, az alkalmat, masok turelmet, a gravitaciot.
    es megis, semmi sem az ove (kiveve a forumkollegat itt aki az elobb kifejtette hogy o a nagy gazdaja mindennek). benne van a bibliaban ez is, lefogadom. usd fel lao ce 10:1-et :) generalisan mondva nem volt semmi oka. most is ezt kerdeznem. ha informaciohianyosak az istened valaszai akkor megis mire hasznalod.

    koszonom hogy irtal sztorit.
    szoval egyszeruen mondva ul egy mano a valladon aki mindent lat es neha beleszol az eletedbe hanem tetszik neki valami amit csinalsz? ez ilyen remote access administration noddyhoz?

    "Miből gondolod"
    pont abbol gondolom amibol te gondolod hogy nekem mit kellene csinalni.
    a kulonbseg az, hogy te kajakra komolyan veszed azt hogy te igazan tudod, jobban mint en.
    ami termeszetesen "lol" kategoria.

    nicht kompot

Új hozzászólás Aktív témák