Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz SystemRoot #3680 üzenetére

    Nem bennem van vallásos gőg, ha a korábbi mondatod minden tudomány szavát kicserélem Istenre, akkor te egy agresszív hittérítőnek látszol :D
    ahelyett hogy csodálnák Istent, az isteni gondolkodás csodálatosságát, és dícsérnék URukat hogy milyen hatalmas hogy ilyen dolgokat teremtett és lehetővé tesz számunkra megismerni, helyette gőgösködnek. Tipikus.
    Bennem nincs semmi gőg, nem tartom sokra a hitemet, nem tartom sokra a tudásomat sem... csak megpróbálom megtalálni a helyem a világban. Egy olyan világban, aminek pld a 99, 99999999999999999%-a alkalmatlan az emberi élet számára, ahol az emberi léptékek trilliószorosai sem nagy léptékek stb....
    én nem vagyok gőgös... sőt épp alázatos vagyok.....

    Hol a valós bizonyíték barátom? Sehol, Ti a Kereszténység egyik ágán meg vagytok győződve erről, mások pedig másról. Egyébként miért lenne hülyeség amit összezagyválok?
    Nem hülyeség, amit összezagyválsz... csak azt írtam, ha én azt mondom, hogy hülyeség, az még nem jelenti azt, hogy hülyeség is... kár, hogy pont a lényeget nem fogod.....
    Épp ez a lényeg... attól, hogy más mást mond, még nem cáfolsz vele semmit...
    Egyébként NE VÁRJ BIZONYÍTÉKOT, mert ezzel sajnos nem szolgálhatok... max kérhetem Istent, hogy megismertesse magát veled...

    Én alapvetően tudományos gondolkodású ember vagyok, tisztelem a tudományt, tisztelem a tudományágakat, de nem tulajdonítok nekik isteni tulajdonságokat... ennyi...

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák