Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikusz77

    tag

    válasz euchi #10311 üzenetére

    Egész magas szinten űzöd azt, hogy belekapaszkodsz részletekbe. Hasogatod a szőrszálat.
    Én elhiszem hogy ez jó szórakozás. Sikerélményt jelent gondolom.
    Mielőtt megkérnéd hogy idézzem mikor írtál olyat amiből erre következtettem hogy ez Neked sikerélményt jelent, hozzáteszem hogy ez csak a megérzésem. És erre semmilyen bizonyítékom nincsen. :DD

    Nem idézem amit kértél, mert nem tudom.
    Nem mondtad szó szerint. Jóindulattal feltételeztem hogy azért írod hogy "szeretném, hogy az emberiség egyszer kinője a vallásokat", mert akkor az emberiségnek jobb lesz. Ésszerűnek tűnt ez a verzió.
    De ezek szerint más a motivációd amiért ezt szeretnéd. Ha nincs motivációd az se baj:).
    Inkább nem állítom hogy van. Biztos ami biztos.:)

    Elolvasom amiket írtok, bár kezd fárasztó lenni -nem Láma miatt, ezért már inkább csak átfutom.
    Nem érzékelem részedről az őszinte érdeklődést a másik véleménye iránt, csak azt hogy éles szemmel keresed a "hibákat" amire lecsaphatsz.
    Mielőtt esetleg kérnél idézetet, ez csak a benyomásom. Elképzelhető hogy akik mások olvassák a vitáitokat máshogy látják. Sőt az is lehet hogy nem olvassa más.

    Szeretek erről a témáról nálam okosabbaktól olvasni, de amit most csinálsz -még ha ügyesen is- szerintem csak a mondatok csűrése csavarása, nem együtt gondolkodás vagy eszmecsere. Annak viszont nem rossz.

    De ahogy én látom, téged igazából nagyon érdekel "ez" a Biblia Istene, még a végén valami pálfordulás lesz itten. :)

    Mint az oviban, amikor annak a kislánynak huzigálja az ember a haját aki tetszik neki igazából. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák