Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zool1

    őstag

    válasz adrian94 #77427 üzenetére

    Ugye kolléga írta de így van a UPC mobil a Vodafone 3g-s hálózatát használja. Eger és könyékén, elég sok a térerő gond, és a mobil net is instabil. Ez nem csak nálam fordul elő, hanem többeknél is. Szóval nem egyedi eset. A 4g-t, talán megkapjuk, jelenleg nem tudjuk használni! Úgy néz ki, mintha a Upc mostoha gyerek lenne a Vodafone hálózatán, mert az egyik kollégámnak náluk van előfizetése, és ő neki nem kell küzdenie se a térerőért, se az internetért. Nekem meg, ami kész röhej, lassan itt az 5g-is, és elég sokszor edgeére vált a telefon a Upc hálózatán, a másik kártyámon, meg hasít a 4g.(Telekom dominós csomag). Ez kész röhej.... Amint tudok, én is váltok róla. Persze, nem tudom hogy a Vodafone mit tervez a jelenlegi UPC-s mobil előfizetésekkel. Az már csak hab a tortám, hogy külföldön roamingolni nem tudok(mobilinternet), ezzel az új Upc-s sim kártyával, amit kb 5 hónapja kaptam tőlük. A megoldást nem tudták megmondani. Természetesen a dominós kártyám röhögve váltott hálózatot gond nélkül. Így addig meg kell ezt is tartanom, hogy tudjak telefonálni ha a Upc-s beadja az unalmast.

    [ Szerkesztve ]

  • Beniii06

    őstag

    válasz adrian94 #77427 üzenetére

    Te tudod, de én biztos nem kötném le magam 2 évre egy olyan szolgáltatónál, ami bizonytalan(1-2 hónap műlva beolvad másikba/megszűnik vagy kitudja) és csak 3G-n szolgáltat internetet(később változhat), mikor mások már VoLTE-t tesztelik/használják és most nagy átalakulás várható főleg mobil piacon.

    Mondjuk igaz már régen vettem szolgáltatónál készüléket, többek között azért is, mert a 2 év sok idő és lehet most spórolsz 20-30k-t készülékárból, viszont később megjelenhet(12+ hónap) egy olcsóbb, jobb tarifa és addig odafizeted a készülékárat vagy jóval többet is. Ez így van kitalálva(erre is számolnak a szolgáltatók), nem hiába hívják sokan "rablánc"-nak is a hűségnyilatkozatot.(az is igaz nem kötelező aláírni, mert van más is szerencsére, másik szolgáltatók, gyárilag független készülékek, flották stb. ) Érdemes végig gondolni.

    [ Szerkesztve ]

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák