Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz adika4444 #43365 üzenetére

    Ez így van, ráadásul most tényleg sok helyen fejlesztenek az országban, ergo könnyebb megetetni ezzel a UPC-t is. Én júniusban (vagy júliusban, most nem tudom pontosan) írtam alá hosszabbítást, akkor blöfföltem UPC-nek, hogy az Invitel hívott azzal, hogy augusztustól itt a VDSL, és kedvezőbb áron megkapom a 60-as csomagot, mint a UPC adja. Na erre mindjárt lett 120-as csomag, olcsóbban mint az addigi 60-as volt. Ugyanígy bemondtam, hogy TV-ből is nézek kb. 5 csatornát, úgyhogy tökéletesen elég lesz a MIndigTV, telefon meg szükségtelen, mivel mobilon flottában van az egész család, így ingyen hívjuk egymást, aminél nem fognak tudni jobbat mondani. Persze ezek nagy része mind nem igaz, de hát mindent az ügy érdekében. :)

    Mellékesen jegyzem meg, szeptemberben, vagy októberben tényleg jött az Invitel szórólap, hogy itt a VDSL, de nálam csak 30Mbps-t tudnak adni, mert messzebb vagyok a DSLAM-től.

    Szóval be kell blöffölni a rövidesen elérhető VDSL-t, az már említésre méltó konkurencia, és mivel csak rövidesen elérhető, így nagyon ellenőrizni sem tudják.

    Buster17, igen, publikus az IP cím.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák