Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.j

    nagyúr

    válasz cof #99925 üzenetére

    Ha nincs és nem is lesz e-mail szolgáltatása a vodának, akkor ezt miért ajánlották (Első idegességem után a mellékletben találtam):

    "Amennyiben a UPC e-mail címével van regisztrálva a my Vodafone (régi my UPC) oldalon, akkor ez azt jelenti, hogy a rendszer ezt használja elsődleges e-mail címként, és ezen a címen kapja meg tőlünk a fontos leveleket, többek között a számla értesítőket is. Kérjük, hogy ne feledkezzen meg ennek a megváltoztatásáról sem! Ezt az alábbi módon teheti meg:
    Kattintson az alábbi címre: https://www.vodafone.hu/kapcsolat/myvodafoneVálassza ki a My Vodafone Otthoni, vezetékes internet, TV és telefon menüben a megfelelő bejelentkezési módot (lakossági vagy üzleti ügyfeleknek!Jelentkezzen be a profiljába!A bal oldali menüben megtalálja a Tovább a Profilhoz pontot, erre kattintson rá!A My Vodafone belépési adatok legördülő menüben kattintson a felhasználónév alatt található Módosítás pontra!Az átirányított oldalon válassza ki a My Vodafone Profil adatok alatt található Adatok módosítása pontot, és a felugró ablakban változtassa meg a felhasználónevét! Az újonnan megadott e-mail cím lesz a felhasználóneve és az elsődleges e-mail címe, így a változtatás után erre a címre fogja kapni tőlünk a fontos leveleket és számla értesítéseket."

    Megjegyezném, hogy a leírtakat végigcsináltam, de sajnos nem tudtam a módosítást megcsinálni, mert amikor a Módosításra klikkeltem csak egy üres ablak ugrott fel ....

    Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

Új hozzászólás Aktív témák