Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz Handball94 #9988 üzenetére

    ez sajna nagy szarság! Nekem is itt a bibi, már le is járt a hűségem, mégsem választahtom a nekem tetsző csomagot, mert jelenleg három szolgáltatásból álló csomagom van. Viszont semmi szükségem a rögzitős boxra, mediacardot használok teljes elégedettséggel, szeretném, ha az maradna. Moscos vagyok, megeshet, hogy tolok egy blöfföt, és vagy bejön, vagy nem. Mármint bemegyek személyesen, és megmondom, hogy felmondom az egészet, ha nem lehetséges a Trio L + HD-ra előfizetni. Ha felmondatják, legfeljebb előfizet apósom. Tudom, nem lehet hozzátartozó, nade az ő neve nem dobja, hogy hozzátartozó, majd azt mondja most vette tőlem a házat. De bizom a jobbik eszükbe. Mikor nemrég egy haverom átment a digihez, mikor bement felmondani a UPC-t, mindenféle seholsem publikus akciós ajánlatokkal próbálták marasztalni.

    Asszem találtam jobb megoldást :)

    Mivel nincs hűség, felmondom a jelenlegi csomagom, telefont soha nem használtam belőle. Előfizetek egy digital bronze-ra + fiberpower 30 netre. És egy két hónap múlva tuti engedik felfelé módositani a Trio L csomagra.

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák