Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Latency #9135 üzenetére

    bizony, ilyen sebességhez mocskosul el kell kezdeni optikázni hogy a 8DS és 4US stream minnél kevesebb előfizetőre legyen kiosztva... ugye 50/27 egy DS/US strem így 400/108 megabitből tudnak gazdálkozni a koaxos szakaszon amit már 2 darab 240megabites előfizető is le tudna sz*pni hát ha még vadul torrenteznek is a környéken mások... a koaxos részre lehetne még több streamet is tenni gondolom ha pucolnak ki analóg SDTV csatornának de az még mindig kevés lenne így tuti optikázni kell és sűríteni a node-ok számát
    még több aktív eszköz még több utcai szekrény még több engedély satöbbi... vagon pénz vagon idő
    kétlem hogy országos szinten ezt az egész hálózatukon megcsinálták volna...

    én még mindig annak a híve vagyok, maradjanak a mostani csomagok
    ezt legalább elbírják és nem kell csúcsidőben P2P korlátozást betolni. biztos sokan emlékeztek itt amikor este 11-ig csak csordogált a torrent és csak hajnali 1felé indult meg úgy ahogy pár évvel ezelőtt...
    nos én nem szeretnék ilyet mert ha egy sorozat vagy a forma1 kikerül nem akarok másnak hajnalig várni hogy letölthessem és megnézhessem csak azért mert kedves UPC mindenkinek duplázta a csomagját :B

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák