Új hozzászólás Aktív témák

  • fleetcmd

    tag

    válasz cigam #77137 üzenetére

    @kabelmania27 #77135

    Egy Antronix 2-way splitter CMC2002HR van most, 5-1006 MHz-ig.

    Jól gondolom, hogy az általad linkelt kábelkivezető aljzat azt tudja, hogy nincs hozzá saját dugalj, amit közbe kell iktatni, cserébe viszont a koaxot be lehet vinni a falba és az onnan a saját csatlakozójával "lóg ki"? Mert ha igen, akkor ez így egész szimpatikusnak tűnik.

    Eredetileg azért kezdtem el nézegetni azt, amit linkeltem, mert a villanykapcsolóik pont olyan stílusúak, mint amit én szeretnék billenős vagy karos formában és gondoltam, hogy akkor már a többi cucc is hasonlóan nézzen ki. Viszont, ha műszakilag nem passzolnak, akkor valahogy túlélem, hogy máshogy néz ki az asztal mögötti kábelkivezető, ami megy a TV-be és nagyon kicsi eséllyel fog valaha is kilátszódni onnan...

    Amikor írtátok, hogy F-csatlakozót keressek és fontos, hogy legyen visszirány, akkor láttam, hogy vannak ilyenek is, a modulos fajtából, de az meg macerás lehet, mert azokhoz valószínűleg már nem annyira egyszerű megfelelő dobozt szerezni.

    Szóval lehet, hogy az lesz a vége, hogy hagyom a fenébe a saját kis álmomat a billenős/karos kapcsolóimról és minden olyan lesz, mint a kábelkivezetés, vagy beszerzem az egyforma villanykapcsolóimat és a kábelkivezetés másmilyen lesz, megvonom a vállamat, aztán kész...

    @Intruder2k5 @cigam @Kovidinka köszi szépen, a visszirányas f-csatlakozós javaslatnak örülök, most legalább van valami elképzelésem, hogy hogyan működik ez a cucc :R

    --- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

Új hozzászólás Aktív témák