Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabormester

    csendes tag

    Üdv mindenkinek.
    Én is váltottam Fiberről UPCre, első két hónapban nem is volt gond, mostanáig.
    FP60 am van és köv a probléma: sebesség nagyjából stabil, megvan a 60, viszont a ping nagyon változó és játékra, voipra használhatatlan az internet.
    Előzőhét hétfőn sok eső esett és akkor még a sebesség is leesett egyből hívtam ügyfélszolgálatot ki is küldtek szerelőt másnapra, aki nem ért ki így felhívtak hogy sorry, akkora enyhült a probléma ping,sebesség jónak látszott szóval visszamondtam.
    azóta egy hét telt el a sebesség stabil viszont a ping nagyon ugrál, hívtam is ügyfélszolgálatot és azt a 'választ' kaptam hogy túlterhelt a térség emiatt lehet változó a ping.megoldás sajnos nincs és a technikus 3x is felhívta a figyelmem arra hogy a szerződésben nincs semmiféle megkötés a pingel kapcsolatban, de azért jelzi hogy a térség túlterhelt és majd valamikor bővítenek hálózatot.

    Ebben a helyzetben mittudok csinálni? Más szolgáltató nincs(invitel lenne az egyetlen alternatíva,tripla annyiért meg negyed annyi sávszél nemkell)

Új hozzászólás Aktív témák