Új hozzászólás Aktív témák

  • ko9

    addikt

    Üdv!
    A mi környékünkön (Békés megye - Okány) is felvásárolta a UPC a hálózatot a FiberNet-től. Az átállásból nem tudom mennyi történt meg, a modemet megkaptuk. de még nem kellett bekötni.
    Az a problémám viszont, hogy az internet kegyetlenül lassú. 10/1-es csomagom van / volt a FiberNet-nél (elérhető legnagyobb), viszont most kemény 12kb/s a letöltési sebességem. [Ez] gondolom mindent elmond... (10 tesztből a legjobb!)
    Nem vagyok biztos a szerződés tartalmában, de ez nem üti meg a garantált minimumot se. Lehet tenni ezzel valamit? Ügyfélszolgálat felé jeleztük a problémát (a napközbeni sebességcsökkenés több hónapja jelen van, viszont nem ennyire drasztikus mértékben), azt mondták továbbitják az illetékeseknek a bejelentést.
    Éjfél környékétől a sebesség "visszatér a rendes kerékvágásba".
    A probléma nem egyedi, a faluban rengetegen panaszkodnak az internet sebességére.

    Megj.: Routert kikötöttem a tesz erejéig, tesztek előtt reseteltem a modemet.

    Köszönöm előre is a segitséget!

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Új hozzászólás Aktív témák