Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz pjen #60925 üzenetére

    fater 2010-ben vett LG 32" TV-t és biza nem tud DVB-C-t tehát választhattam hogy analóg TV vagy bevállalja a Horizon box-ot... értelem szerűen a box maradt és nem bánta meg
    2hónap használat után azt mondta nincs semmi baja és TV-t nézni tökéletes
    még tetszett is neki hogy az előtte lévő T-home ADB beltérinek a harmada méretre szóval nem foglal el annyi helyet a TV alatti asztalon meg nem zabálja az áramot
    és az is hülyeség hogy +1 irányító kell mert a TV-t csak be kell nyomni utána nem kell az irányítója már
    onnantól csak a STB-ot kezeli a saját irányítója és csá

    amúgy meg mivel a szolgáltató adná a STB-ot így nem éri hátrány azt akinek nincs DVB-C képes TV-je...
    nem azt mondtam hogy nyomják le az analógot és kész hanem hogy állítsák le és azoknak adjanak DVB-C STB-ot és pá meg van oldva
    CRT TV megy SCART-onl, régebbi LCD meg HDMI-n és akkor HD csatornát is tud fogni
    míg analógon elég rotty a képminőség és HD sincs

    szerintem nagyon nem járnak rosszul ha az árakat nézem akkor meg egy DIGITAL Bronz TV csomag nem vészes az analóghoz képest és azért elég minőségbeli ugrás...

    németben biztos nem ennyi előfizetője volt a szolgáltatónak hanem 10x ennyi
    és ott meg amúgy vicces hogy amilyen jól keresnek nem voltak eddig képesek venni egy LCD TV-t hanem a régi áramzabáló kockákat tolják azóta is...

    megjegyzem pár éve már lekapcsolták az analóg földfelszíni sugárzást mégse volt tömegpánik meg polgárháború... aki akarta továbbra is nézheti csak vesz egy STB-ot és tolja a jó pár ingyenes HD csatornát aki meg pár forintot rá áldoz kap még jó párat egy kis felárért...
    miért ne lehetne már lenyomni 2017-ben az analóg kábelest is?

    arról nem beszélve hogy aki meg DIGITAL GOLD-ot fizet meg HD-t is mellé az szívesen látna már több csatornát is HD-ban ahhoz meg megint kell pár felszabadult frekvencia úgyhogy többet nyerne UPC is ha 26 analógot kidobná és a helyére jönne vagy 16 DS stream meg 10-15 HDTV csatorna

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák