Új hozzászólás Aktív témák

  • #32828416

    törölt tag

    Sziasztok!

    Új vagyok ezen a fórumon, szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni. Az a problémám hogy dc++-t szeretném használni és soulseek-et (mindkettőt évek óta használom, csak azóta vannak problémák mióta átváltottunk UPC modem-es netre), telepítem minden beállítást megcsinálok, dc++-nál mindegy mit állítok a kapcsolati beállításnál és hiába sikerül a hubokhoz kapcsolódni a keresőbe bármit beírok nem dob ki semmit és ezt írja ki alul: Magnet registry kulcs létrehozási hiba vagy pedig ezt hogy passzív módban vagyok. Soulseek-nél pedig nem tudom senkinek a megosztását megnézni, ott pedig ezt írja: A connection could not be successfully formed to the user. If this is happening to you a lot, Check here to make sure that your port is open. A check here-re rákattintok és ez a weblap jön be: http://tools.slsknet.org/porttest.php?port=2235
    Felhívtam a szolgáltatót és ott azt mondják hogy ezt az ip címet ami nekem van senki más nem használja csak én és időnként változik. Nincs senkivel megosztva a netem, nem használok routert, modemem van ilyen típus: ubee evw3226. Kaspersky vírusirtót használok, eredeti, lehet hogy talán az blokkolja ezeket a progikat nem tudom.
    Valaki tudna nekem segíteni?

Új hozzászólás Aktív témák