Új hozzászólás Aktív témák

  • dedix

    tag

    válasz snoopy #533 üzenetére

    Tiszteletem mindenkinek.

    Akad esetleg itt ex-fibernetes ugyfel? Ide kuldtek... :)

    Esetleg tudja mar valaki (esetleg egy benfektes) az uj csomagok arait (nem listaarakra gondolok)? Konkretan az 50/5 erdekelne. Ahogy elnezegettem az ASZF-et a listaara a csomagnak 1000 HUF-al kevesebb, mint a 60/6-nak, ami ugye 5000 HUF most. Ha logikusan gondolkodom, akkor 4000 HUF-nak kene lennie majd az 50/5-os csomagnak.

    Masik:

    Volt mar valaki, akit lekorlatoztak, mert tullepte a 300 gigas "alom hatart"?

    En atnyalaztam nagyjabol az ASZF-et erre vonatkozolag is, de igazabol csak annyit szurtem le, hogy 90%-nyit lassithat maximum, valamint, valami "Fair Usage Policy" vagy mi amire hivatkozik, de konkret mennyiseg nem szerepel az ASZF-ben. Ha tevednek kerem mutassatok pontos linket, illettve bekezdest.

    A 300 GB-ot csupan onnan veszem, hogy valahol az oldalukon (de nem az ASZF-ben) talalkoztam egy tablazattal, ahol azt ecsetelgettek, hogy ez a mennyiseg mi mindenre eleg.

    Az ufsz-os csavo azzal nyugtatgatott, hogy csak akkor korlatoznak, ha a feltoltes ugrik meg nagyon / masok rovasara lassitom a netet a korzetben, vagy valami ilyesmit zagyvalt. :)

    Most boven tul vagyok a 300 GB-on (~400 GB lefele, ~200 Gb felfele iranyban), de eddig figyelmeztetes, korlatozas semmi. Csak attol felek, hogy csupan kivarjak, mig huseget kotok (jelenleg nincs, igy vettek at a Fibertol, de csomagot valtanek...) es amint alairom, szopatnak. Mivel tudjak, hogy gondolkozom a valtason es azt is, mik az aggalyaim.

    Infokat / porul jartakat / tapasztalatokat varnek barhonnan, de foleg a XXII. keruletbol!

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

Új hozzászólás Aktív témák