Új hozzászólás Aktív témák

  • Jadro

    veterán

    válasz Sanyaman #50765 üzenetére

    Nekem egy hete nem jó a router, mert valszeg a villámos időjárás nem tett jót neki. Elmondtam, hogy nem jó a vezetékes rész, nem ad IP-t, nem megy egyik port sem. Megpróbálták távolról orvosolni, persze nem lett jó. Egyeztettünk személyes találkozót -> 1 hét!!! múlva tudtak csak jönni. Közben még felhívott az üfsz, hogy központilag berheltek valamit, ellenőrizzem jó-e. Nincs változás, jöjjön a szerelő. Elmondásuk szerint a szerelőnél lesz csere router és ha tényleg eszközgond, akkor hipp-hopp cseréli és örülünk. Szerelő jött, router nincs, mert nincs a raktárban sem és jajj elfogyott.Visszabattyogott és mondta hogy lejelenti hogy nem tudott javítani.

    Szerintem még nem jelentette le, mert rá egy órára hogy elment, hív az üfsz. Központilag berheltek, megjavult-e. Mondom nem, sőt a szerelő is hiába volt itt. Egyeztettünk új időpontot. Jövő hét keddre akár már lehet is netem újra. Szerintem bepróbálkozom egy kis árkompenzációval, mert ez így egy fél hónapos részleges szolgáltatáskiesés.

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Új hozzászólás Aktív témák