Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    Sziasztok,

    Nemrég lett bekötve hozzánk (albérletváltás miatt) UPC Horizon mediabox. Ami úgy érzem visszalépés a korábbihoz képest, de gondolom ezt már itt kiveséztétek úgy hogy nem részletezem

    Még nem nagyon fedeztem fel szóval még biztos tartogat negatív meglepetéseket.

    Ami a leginkább kiakaszt, -illetve korábban nagyon megszoktuk- hogy itt nem működik az élő műsor visszanézése (HDD rá van kötve) ill visszatekerése.

    Régen ha néztem x műsort és valamit vissza akartam nézni akkor fogtam és visszatekertem az élő műsort.
    De most ez nem lehetséges: max annyi hogy ha nézek egy műsort és nyomok egy pauset/visszatekerést akkor az lesz a "zéró" pont és odáig visszatudom tekerni kb mintha eszébe jutna a rendszernek "ja hogy hol felvétel van"? De ettől korábbi időpontra nem tudok menni ...

    Ez így nagyon béna és használhatatlan (persze van a 7 napos visszanézés de ez csak SD adás és nem minden adás és nem lehet előre pörgetni)

    Mindenkinél ez van? vagy ez egy hiba, vagy valami beállítás hibádzik? elsőre inkább itt kérdezem mint UPC helpdesknél

    köszi

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák