Új hozzászólás Aktív témák

  • prozodus

    őstag

    válasz Miros #44961 üzenetére

    Meg kell próbálni. Meg akartam szabadulni a upc-től, és digit köttetni, uez volt a helyzet. 2 hnap telefonálás és emailezés (emiatt húzódott ennyi ideig) után bekötötték, tegnap le is mondtam a upc-t :)

    A lemondás egyébként rendkívül vicces volt: a srác próbált meggyőzni, h olcsóbban többet adnak, mint a digi. Szépen türelmesen ráhagytam, és lemondtam.
    Ráadásul szte jobbak a percdíjak náluk... :)) Naja, a mobilhívás 65Ft/perc, a diginél meg 6 :DD

    Ami viszont átverésgyanús, mert 2lem, h aug óta ilyen sokat változott volna a törvény, h aug-ban még 8 napom volt meggondolni magam a lemondás után, most meg ugyan 14 nap, de csak ha nem adom le a kütyüt, viszont ha nem adom le, akkor ketyeg tovább az előfizetés.

    Viszont akik itt érdeklődtek, azoknak felírtam, miket ajánlott: (Najó, a cetlit nem találom, de kb ez volt, 2 év: )
    1890 - net 30 + tel
    kb 3-4000 - net 120 + tel
    3690 - net 30 + tel + tv 58

    (Namost, a digi 3200 a net 100 + tel, hűségidő nélkül :)) Ezzel max az első ajánlat versenyezhetett volna, HA nem 2 év, és nem azok a percdíjak, amik...)

    [ Szerkesztve ]

    A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Új hozzászólás Aktív témák