Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Ha már jelszint kell:

    Cisco EPC3212

    Miskolc külvárosi rész, csak net (30 Mbit):

    Downstream Channels
    Power Level: Signal to Noise Ratio:
    Channel 1: 4.3 dBmV 41.4 dB
    Channel 2: 5.1 dBmV 28.9 dB
    Channel 3: 4.9 dBmV 30.8 dB
    Channel 4: 4.3 dBmV 33.4 dB
    Channel 5: 3.9 dBmV 35.8 dB
    Channel 6: 4.3 dBmV 37.5 dB
    Channel 7: 4.5 dBmV 39.4 dB
    Channel 8: 4.3 dBmV 40.1 dB

    Upstream Channels
    Power Level:
    Channel 1: 37.5 dBmV
    Channel 2: 39.7 dBmV
    Channel 3: 37.5 dBmV
    Channel 4: 37.5 dBmV

    A csomagváltáshoz annyit tudnék hozzáfűzni, hogy kerek egy évvel ezelőtt 120 Mbit-es netről gondoltam váltani 30-asra telefonos ÜFSZ-on keresztül, de olyan havi díjat mondtak rá, ami 2...300 HUF-al volt csak a 120-as díja alatt, ami elég messze volt az akkori akciós 30 Mbit-es díjához képest (kb. kétszeres ár). Ekkor kértem kapcsoljanak a szolgáltatás megszüntetéssel foglalkozó részlegre, de mivel ezt is Ők végezték, tehát maradtam ugyanannál az ügyfélszolgálatosnál. Kérdezte mire fogok váltani: mondtam, hogy T-HOME ADSL 20 Mbit-es csomagja lesz akkori áron ~2700 HUF körül. Erre felajánlotta az UPC akkori legkisebb akciós csomagját (Start vagy mi volt a neve 15/1,5 Mbit) akciós áron. Ezt el is fogadtam.

    Ez még ugye semmi különös, de ugye azt tudjuk, hogy felfelé váltás esetén akciós áron kapjuk a magasabb csomagot. Többit mindenki ki tudja magának kalkulálni...Én már csak azért sem váltottam fentebb (kicsit berágtam rájuk a módszer miatt), bár menet közben bedobtak a 30-as részre

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák