Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    Sziasztok!Előre is elnézést kérek,végülis bármelyik digitális kábel tv topicjában feltehetném a kérdést,de közelebbi szűkitést nem nagyon találtam....azt szeretném kérdezni, hogy ha a képminőség az elsődleges szempont egy digitális kábel tv szolgáltató által előfizetett szolgáltatásra, akkor elvileg szebb képe van az SD (és esetleg maga a HD)tartalomnak, ha pl nem egy HD set top box-on HDMI kábellel megy egy adott DVB-C mpeg-4 tuneres TV-be HDMI-n , hanem egyenesen a CI modulfogadójába kártyával a TV-nek...? Digitális SD (és most már HD) csatornákat szeretnék váltani egy kábelszolgáltatónál....eddig csak SD adást néztem....az SD set top box tunere elég ratyi volt, nagyon csúnya volt az SD adások képe (scart)....most fizettem elő a HD tartalmakra is, és tudni szeretném,képminőség szempontjából mi a legjobb választás....egy AMIKO HD8840-es HDMI-vel a TV-be, vagy egyenesen egy CI kártya(és modul)...? Köszönöm a választ előre is!

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák